Go to Top

O nas

Jakub Dąbkowski

CEO

Lead generation and Lead Nurturing Ninja, doświadczony IT Project Manager, New media ekspert, wykładowca, konsultant i blogger. Absolwent Wydziału Fizyki Teoretycznej na Uniwersytecie Gdańskim.

W trakcie kilkunastoletniej kariery zawodowej z sukcesem zrealizował wiele projektów e-commerce dla serwisów w Polsce i za granica współpracując m.in. z Gratka.pl, Implix.com, GetResponse.com, ClickConference.com, Zjednoczenie.com, YellowGroup.pl, DeSmart.com i wieloma innymi.

Łączy wiedzę programistyczną i technologiczną w obszarze IT z doskonałym rozumieniem insightów konsumenckich oraz specyfiki nowych mediów, przekładając skomplikowane kwestie techniczne na zrozumiały język potrzeb biznesowych, funkcjonalnych i marketingowych. Prowadzi liczne szkolenia z obszaru zarządzania projektami, mediów społecznościowych i marketingu w Internecie m.in.: dla Agencji Rozwoju Pomorza, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz innych firm i organizacji.

Krzysztof Moszyk

Partner

Krzysztof Moszyk od kilku lat specjalizuje się w planowaniu i wdrażaniu efektywnych jakościowo kampanii sprzedażowych, ekspert i mentor sprzedaży, absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, specjalność Ekonomika Przedsiębiorstw.

Swoją karierę w branży IT rozpoczął w Optimus S.A gdzie między innymi rozpoczął pracę nad jednym z pierwszych polskich sklepów internetowych eMarket.pl. Współpracował z największymi firmami informatycznymi w Polsce co dało mu możliwości zapoznania się z najnowszymi trendami związanymi z systemami analitycznymi klasy Business Intelligence jak np. Oracle BI czy SAP Business Objects, aktywnie wspierał wprowadzanie na rynek polski belgijskiego rozwiązanie w zakresie lead generation online pod nazwą netMining.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wraz z teoretyczną wiedzą zdobytą w trakcie nauki pozwala mu na rozumienie specyfiki funkcjonowania wielu przedsiębiorstw, a w szczególności procesów sprzedażowych. Zajmuje się również rekrutacją zespołów sprzedażowych i szkoleniami w zakresie prowadzenia sprzedaży zwłaszcza na rynku B2B.

close